(62) 597 18 30 / biuro@tomsoft.biz.pl /

Comarch ERP Retail

Comarch Retail jest rozwiązaniem dedykowanym do kompleksowego zarządzania siecią sprzedaży detalicznej na wszystkich poziomach organizacyjnych w ramach struktury sieci.
Comarch ERP Retail

Dedykowane rozwiązanie do kompleksowego zarządzania sieciami sprzedaży detalicznej, począwszy od centrali sieci handlowej, poprzez zaplecze sklepu oraz punkt sprzedaży (POS – Point of Sale). Produkt kierowany jest do sieci detalicznych o strukturze rozproszonej. Najważniejszym wyróżnikiem oprogramowania jest pełna współpraca z rozwiązaniami klasy ERP Comarch: Comarch ERP Altum oraz Comarch ERP XL. System cechuje otwartość, czyli możliwość integracji z innymi rozwiązaniami.

ComarchRetail2.381x482

 

Centrala – W Comarch Retail zastosowano strukturę trzypoziomową. Umożliwia to centralne zarządzanie na wszystkich szczeblach sieci handlowej oraz równoczesne zarządzanie procesami, które zachodzą w obrębie danego poziomu organizacyjnego sieci.
Współpraca z ERP – Comarch Retail jest nowoczesnym rozwiązaniem, pozwalającym na elastyczne dopasowanie do wymagań konkretnej branży i firmy. System cechuje również otwartość, czyli możliwość integracji z innymi rozwiązaniami.
Sklep przyszłości – Sklep przyszłości CRIC został stworzony w odpowiedzi na sygnały płynące z rynku. Wieloletnie doświadczenie rynkowe oraz praca zespołów produkcyjnych i R&D pozwoliły stworzyć firmie Comarch własną wizję sklepu przyszłości.