(62) 597 18 30 / biuro@tomsoft.biz.pl /

Usługi i sprzęt / Wdrażenie systemów Comarch

W odpowiedzi na sprecyzowane potrzeby klienta, projektujemy rozwiązania IT, które gotowe są do szybkiego i profesjonalnego zaimplementowania. Firma otrzymuje niezastąpione narzędzia pracy usprawniające procesy działania, generujące zyski, a także wzmacniające pozycję przedsiębiorstwa w branży.

Proces wdrożeniowy uskuteczniamy po zaakceptowaniu przez partnera harmonogramu i budżetu. Ramy te opierają się również na czasie, czyli krótkim okresie oczekiwania klienta na wdrożenie oprogramowania oraz informatycznej infrastruktury. Dzięki szczegółowo przeprowadzonej analizie przedwdrożeniowej, jak również naszemu know-how, cały proces wprowadzania innowacji jest bezpieczny i nie koliduje z symultanicznie wykonywaną przez klienta pracą.

Wdrazanie systemow Comarch

Jako specjaliści w swojej dziedzinie, współpracujący z wymagającymi, przeciwstawiającymi się szablonowym produktom odbiorcami, działamy kompleksowo. Oznacza to, że przejmujemy pełną odpowiedzialność za skuteczność, stabilność i niezawodność dedykowanych dla naszych partnerów technologicznych rozwiązań na każdym etapie działania.

Z myślą o wygodzie i dostępności do błyskawicznych form komunikowania się naszymi doradcami, uruchomiliśmy narzędzia wspierające zdalną pracę. Z upływem czasu stają się one coraz doskonalsze, dlatego współpraca z nami przebiega wzorcowo nie tylko na poziomie merytorycznym i logistycznym, ale również charakteryzuje się miłą atmosferą.