(62) 597 18 30 / biuro@tomsoft.biz.pl /

wszystko.pl

Skuteczna promocja i sprzedaż w Internecie to nic innego jak pozyskiwanie i efektywne wykorzystywanie nowych kanałów sprzedaży. Kolejnym, po porównywarkach cen, Allegro oraz reklamie w Google, sposobem na pozyskanie nowych Klientów jest wykorzystanie portalu zakupowego wszystko.pl, która jest autorskim projektem Comarch oraz iComarch24.

Założenia

Dzięki założeniu, że sprzedawać w serwisie mogą wyłącznie klienci korzystający z rozwiązań Comarch oraz iComarch24, serwis ten stanowi wyjątkową na rynku wartość dodaną do zakupionego wcześniej oprogramowania.

Portal umożliwia użytkownikom przeszukiwanie asortymentu i zakupproduktów pochodzących bezpośrednio z stanów magazynowych firm (sklepów, dystrybutorów i producentów) wykorzystujących do zarządzania przedsiębiorstwem oprogramowanie Comarch ERP.

Obecnie około 85 000 firm korzysta z systemów do zarządzania Comarch ERP a dostępność towarów
w portalu stale rośnie.

Przedsiębiorcy udostępniając asortyment do sprzedaży promują swoją markę i zwiększają sprzedaż bez konieczności otwierania własnego sklepu internetowego i bez ponoszenia dodatkowych kosztów (korzystanie z wszystko.pl dla Klientów Comarch jest bezpłatne).

 

Strona główna Wszystko.pl
Strona główna Wszystko.pl

Wersja mobilna

Portal jest dostępny dla użytkowników korzystających z przenośnych urządzeń połączonych z internetem.

Portal został przystosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych z powodu rosnącej oglądalności wśród użytkowników korzystających z takiej formy dostępu do sieci.
Liczba mobilnych internautów rośnie w bardzo dużym tempie, już teraz stanowi ok. 5% wszystkich odwiedzin serwisu.

Korzystanie z wersji mobilnej tak samo jak w przypadku wersji pełnowymiarowej dla firm wystawiających swój asortyment do sprzedaży jest bezpłatne.

Włącz www.wszystko.pl w swoim systemie do zarządzania firmą!

Zarówno Comarch ERP Optima – program do zarządzania małą i średnią firmą, Comarch ERP XL – najpopularniejszy polski system ERP jak również Comarch ERP Altum i Comarch ERP iFaktury24 umożliwiają internetową sprzedaż przez wszystko.pl.

 

Zobacz więcej