(62) 597 18 30 / biuro@tomsoft.biz.pl /

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Składa się ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Zaufało nam już ponad 50 000 Klientów, co klasyfikuje Comarch ERP Optima jako jeden z najchętniej wybieranych programów do obsługi małych i średnich firm.

Program jako usługa

Comarch ERP Optima dostępna jest także w modelu usługowym. Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie online firmą poprzez przeglądarkę internetową. Comarch ERP Optima to nowoczesny, zintegrowany program do kompleksowego zarządzania dostępny przez Internet.

erp-optima

Rozwiązania dodatkowe

Wybierając Comarch ERP Optima masz możliwość wykorzystywania najnowszych narzędzi wspierających prowadzenie i zarządzanie Twoją firmą. Dowiedz się, jak dzięki dodatkowym rozwiązaniom zabezpieczać dane, wspierać decyzje biznesowe, budować nowe kanały sprzedaży, czy też zleźć swojego księgowego.

Sklep internetowy – Trudno wyobrazić sobie dzisiaj sprzedaż bez profesjonalnego, a jednocześnie łatwego w obsłudze sklepu internetowego. Comarch posiada w swojej ofercie Comarch ERP e-Sklep – integralny element oferowanych systemów. Narzędzie pozwala w prosty i szybki sposób wystawić produkty na Allegro oraz iMall24, promować ofertę w porównywarkach cenowych i Facebooku. Użytkownicy Comarch ERP e-Sklep mogą samodzielnie kreować wygląd witryn, zarządzać cenami i towarami oraz prowadzić kampanie promocyjne wśród klientów.
Portal zakupowy wszystko.pl – Poratal zakupowy stworzony przez Comarch – wszystko.pl, to zbiór sklepów i firm handlowo-usługowych w Internecie, która pozwala na prezentację i aktywną sprzedaż towarów. Umieszczenie swojej oferty i sprzedaż produktów są całkowicie bezpłatne. Towary do wszystko.pl można wystawiać bezpośrednio z programów magazynowych Comarch. Projekt powstał, aby pomóc polskim firmom w pozyskiwaniu nowych klientów detaliczny oraz hurtowych i jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.
Backup danych online – Tylko system dobrze zabezpieczony jest akceptowalnym narzędziem informatycznym w prowadzeniu biznesu. Bard24 Backup Online to profesjonalna usługa do automatycznego tworzenia kopii zapasowych danych online. Dzięki iBard24 firma może skutecznie przeprowadzić backup i archiwizację cennych plików pochodzących m.in. z systemów do zarządzania firmą, takich jak Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP ALTUM, czy komputerów pracowników.
Obsługa księgowa – Serwis iKsiegowosc24.pl to usługa, która z jednej strony umożliwia szybkie i bezpłatne znalezienie profesjonalnego biura rachunkowego oferującego obsługę księgową i kadrowo-płacową, a takze przesyłanie do niego dokumentów handlowych drogą elektroniczną. Z drugiej strony, dla biur rachunkowych, to miejsce, w którym w przejrzysty i prosty sposób mogą zaprezentować swoją ofertę. iKsięgowość24 zrzesza profesjonalne biura rachunkowe, korzystające z oprogramowania Comarch ERP Optima.
Rozwiązania mobilne – Specyfika firm handlowych wymaga konieczności kontaktu pomiędzy przedstawicielami działających bezpośrednio u klienta, a centralą przez cały dzień. Comarch Mobile to aplikacje, które za pomocą urządzeń mobilnych (smartphonów, kolektorów) wspierają pracowników mobilnych. Menadżerzy i handlowcy otrzymują dostęp do bieżących danych pracując poza biurem. Wykorzystanie aplikacji znacząco usprawnia prace w obszarze magazynu oraz zmniejsza koszty funkcjonowania działu logistyki.
Rozwiązania dla medycyny – Połączenie nowoczesnych rozwiązań oraz sprawdzonych technologii pozwoliło na stworzenie kompletnego narzędzia umożliwiającego kompleksową obsługę pacjenta od momentu rejestracji aż po rozliczenie przeprowadzonej wizyty, a także wewnętrzną obsługę placówki medycznej oraz na sprawne zarządzanie jej personelem. System usprawnia zarządzanie placówką medyczną oraz podnosi wydajność pracy lekarzy.