(62) 597 18 30 / biuro@tomsoft.biz.pl /

Comarch ERP Mobile

Comarch ERP Mobile to nowoczesne narzędzia dostępne zarówno na smartfony jak i tablety z systemem operacyjnym Android. Aplikacje wspierają kluczowe obszary w firmie, tj. sprzedaż (SFA), magazyn, backup danych czy analizy Business Intelligence.

Comarch ERP Mobile to pakiet aplikacji współpracujących z systemami Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum oraz Comarch ERP Optima, wspierających działania pracowników za pomocą urządzeń mobilnych (telefonów komórkowych, smartphonów, kolektorów danych).

poznaj_korzysci

W skład pakietu wchodzą narzędzia usprawniające pracę różnych grup użytkowników:

Sprzedaż – Aby pomóc w codziennych działaniach przedstawicieli działu sprzedaży pracujących w ciągu dnia głównie w delegacjach i w siedzibie klienta, stworzyliśmy dedykowaną aplikację Comarch ERP Mobile Sprzedaż.
Flota – Dla pracowników przebywających poza biurem isotna jest możliwość łatwej komunikacji z współpracownikami. Z kolei z punktu widzenia osób zarządzających ważną kwestią jest śledzenie tras przejazdów przedstawicieli handlowych.
Magazyn – Aplikacja Comarch ERP Mobile Magazyn przeznaczona jest dla pracowników działu logistyki, którzy dzięki wykorzystaniu urządzeń typu przenośny kolektor danych mogą bardziej skutecznie wykonywać swoje zadania.
BI – Comarch ERP Mobile BI to najnowsza aplikacja z rodziny rozwiązań mobilnych Comarch ERP, która umożliwia przeglądanie raportów i analiz na urządzeniu mobilnym wyposażonym w system operacyjny Android.

 

Zobacz więcej