(62) 597 18 30 / biuro@tomsoft.biz.pl /

Firma

Tomsoft to dynamicznie rozwijająca się firma, która istnieje na informatycznym rynku już od 1996 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym wdrażaniu systemów Comarch ERP, znacząco wspierających zarządzanie małym, średnim i dużym przedsiębiorstwem. Programy Comarch ERP posiadają budowę modułową, dlatego zawsze, w dowolnym momencie, istnieje możliwość doskonalenia instalacji równolegle z rozwojem Twojego biznesu.

Optymalizacja procesów pozwalających uzyskać większe przychody, uszczelnienie obszarów powodujących straty, automatyzacja i przyspieszenie czynności powtarzalnych oraz doskonalenie procesów, które dotąd nie były obsługiwane – to nasz cel.

 

Tomsoft

 

Korzystamy ze sprawdzonych biznesowych praktyk i wiedzy pozyskanej w drodze współpracy z tysiącami polskich klientów. Uczciwie zapracowaliśmy na swoją pozycję oraz renomę. Potwierdzają to nasi partnerzy, polecając sobie wzajemnie nasze usługi i wystawiając nam bardzo dobre referencje. To czyni z nas wiarygodnego oraz kompetentnego doradcę biznesowego dla firm poszukujących informatycznych rozwiązań i planujących szybki rozwój.

Przekonaj się sam, że oprogramowanie Comarch ERP dostarczone i kompleksowo wdrożone przez Tomsoft to dobry wybór. Dostarczymy Ci wszystko, co jest niezbędne do skutecznego zarządzania Twoją firmą.
Zapraszamy do współpracy.

Usługi i sprzęt

Analiza wdrożeniowa

Analiza wdrozeniowa

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT pozwoliło nam wypracować optymalny sposób na sukces wdrożenia oprogramowania i technologicznej infrastruktury.

Zobacz więcej...

Wdrażenie systemów Comarch

Wdrożenie systemów Comarch

W odpowiedzi na sprecyzowane potrzeby klienta, projektujemy rozwiązania IT, które gotowe są do szybkiego i profesjonalnego zaimplementowania.

Zobacz więcej...

Asysta po wdrożeniu

Asysta po wdrożeniu

Pomoc, indywidualnie dobrana i dostosowana do skali potrzeb każdego z klientów, dostarcza precyzyjnych odpowiedzi oraz wyspecjalizowanych rozwiązań.

Zobacz więcej...

Rozwiązania sprzętowe

Rozwiązania sprzętowe

W zależności od potrzeb naszego partnera, oferujemy wdrożenia urządzeń stanowiących niezbędne funkcjonowanie firm.

Zobacz więcej...