(62) 597 18 30 / biuro@tomsoft.biz.pl /

Comarch ERP Mobile / Flota

Dla pracowników przebywających poza biurem isotna jest możliwość łatwej komunikacji z współpracownikami. Z kolei z punktu widzenia osób zarządzających ważną kwestią jest śledzenie tras przejazdów przedstawicieli handlowych. W odpowiedzi na te potrzeby powstała aplikacja Comarch ERP Mobile Flota.

Głównym zadaniem aplikacji jest monitorowanie tras pracowników pracujących w terenie, takich jak:

  • Przedstawiciele handlowi;
  • Pracownicy dostarczający/odbierający towary do/od Klientów.

Osoby zarządzające flotą samochodów, czy też kierownicy bezpośrednio odpowiedzialni za wybranych pracowników w firmie mogą w wygodny sposób poprzez przeglądarkę internetową:

  • Monitorować bieżące pozycje pracowników z perspektywy mapy;
  • Sprawdzać, czy trasy zostały zaplanowane i wykonane optymalnie do potrzeb;
  • Przesyłać pilne komunikaty do swoich pracowników.

Osoby pracujące w terenie mogą z kolei komunikować się między sobą za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartfonie lub tablecie opartych na platformie Android.

Comarch ERP Mobile - interface
Comarch ERP Mobile – interface

Docelowo aplikacja będzie rozwijana m.in. o możliwość automatycznej optymalizacji tras pracowników na bazie zebranych przejazdów oraz obsługę rozmów grupowych na urządzeniu mobilnym. Strategicznym celem rozwoju jest również bezpośrednia integracja aplikacji Comarch ERP Mobilna Flota z aplikacjami Comarch ERP Mobile Sprzedaż oraz Comarch ERP Mobile BI. W efekcie pracownik pracujący w terenie otrzyma wszystkie niezbędne do pracy narzędzia w jednym miejscu, na swoim telefonie komórkowym lub tablecie.

 

Podgląd konkretnej trasy
Podgląd konkretnej trasy

Wbudowany kalendarz i komunikator
Wbudowany kalendarz i komunikator